Kommende begivenheder

  • Thu, Apr 01
    Inge Lehmanns Gade 2, 8000 Aarhus, Danmark
    Havnerundfart Skærtorsdag
  • Fri, Apr 02
    Inge Lehmanns Gade 2, 8000 Aarhus, Danmark
    Havnerundfart Langfredag
  • Sat, Apr 03
    Inge Lehmanns Gade 2, 8000 Aarhus, Danmark
    Havnerundfart i Aarhus
  • Sun, Apr 04
    Inge Lehmanns Gade 2, 8000 Aarhus, Danmark
    Havnerundfart Påskedag
  • Mon, Apr 05
    Inge Lehmanns Gade 2, 8000 Aarhus, Danmark
    Havnerundfart 2. Påskedag
  • Sat, Apr 10
    Inge Lehmanns Gade 2, 8000 Aarhus, Danmark
    Havnerundfart i Aarhus
  • Sun, Apr 11
    Inge Lehmanns Gade 2, 8000 Aarhus, Danmark
    Havnerundfart i Aarhus
  • Sat, Apr 17
    Inge Lehmanns Gade 2, 8000 Aarhus, Danmark
    Havnerundfart i Aarhus
  • Sun, Apr 18
    Inge Lehmanns Gade 2, 8000 Aarhus, Danmark
    Havnerundfart i Aarhus
  • Sat, Apr 24
    Inge Lehmanns Gade 2, 8000 Aarhus, Danmark
    Havnerundfart i Aarhus
  • Sun, Apr 25
    Inge Lehmanns Gade 2, 8000 Aarhus, Danmark
    Havnerundfart i Aarhus
  • Fri, Apr 30
    Inge Lehmanns Gade 2, 8000 Aarhus, Danmark
    Havnerundfart Store Bededag
  • Sat, May 01
    Inge Lehmanns Gade 2, 8000 Aarhus, Danmark
    Havnerundfart i Aarhus
  • Sun, May 02
    Inge Lehmanns Gade 2, 8000 Aarhus, Danmark
    Havnerundfart i Aarhus
  • Sat, May 08
    Inge Lehmanns Gade 2, 8000 Aarhus, Danmark
    Havnerundfart i Aarhus
  • Sun, May 09
    Inge Lehmanns Gade 2, 8000 Aarhus, Danmark
    Havnerundfart i Aarhus
  • Thu, May 13
    Inge Lehmanns Gade 2, 8000 Aarhus, Danmark
    Kristi Himmelfarts sejlads i Aarhus
  • Fri, May 14
    Inge Lehmanns Gade 2, 8000 Aarhus, Danmark
    Havnerundfart i Aarhus
  • Sat, May 15
    Inge Lehmanns Gade 2, 8000 Aarhus, Danmark
    Havnerundfart i Aarhus
  • Sun, May 16
    Inge Lehmanns Gade 2, 8000 Aarhus, Danmark
    Havnerundfart i Aarhus
  • Sat, May 22
    Inge Lehmanns Gade 2, 8000 Aarhus, Danmark
    Havnerundfart i Aarhus
  • Sun, May 23
    Inge Lehmanns Gade 2, 8000 Aarhus, Danmark
    Pinse Sejlads i Aarhus
  • Mon, May 24
    Inge Lehmanns Gade 2, 8000 Aarhus, Danmark
    Pinse Sejlads i Aarhus
  • Sun, May 30
    Inge Lehmanns Gade 2, 8000 Aarhus, Danmark
    Havnerundfart i Aarhus
  • Udsolgt
    Sat, May 29
    Inge Lehmanns Gade 2, 8000 Aarhus, Danmark
    Havnerundfart i Aarhus

T.+45  71996066

E-MAIL: mail@aarhussailevent.dk

Aarhus Sail Event ∙ Aarhus Internationale Sejlsportscenter ∙ Esther Aggerbos Gade 80 ∙ 8000 Aarhus C